Necítite sa dobre vo svojom tele a pohľad do zrkadla sa Vám veľmi nepáči?

Túžite si vyformovať postavu, aby vyzerala dobre aj v plavkách?

Chceli by ste overený a jednoduchý návod ako schudnúť a cítiť sa lepšie?

POTOM  STE  TU  SPRÁVNE, ČÍTAJTE  ĎALEJ A ZISTÍTE

 • čo potrebujete zmeniť, aby telo začalo rýchlejšie spaľovať nadbytočné tuky a naštartovali ste metabolizmus,
 • ako jednoduchým spôsobom upraviť stravovanie, aby ste začali meniť svoje telo hneď teraz s konkrétnym jedálničkom s receptami,
 • riešenie ako schudnúť tak, aby ste neboli hladné nespokojné klbko nervov, ale aby ste sa pri tom aj lepšie cítili a mali viac energie.

Naďa za 3 mesiace v programe zhodila 56cm

"Vau vau vau . Monika paráda parádna . Ja som strašne rada že som vás stretla . Keď som začínala, cholesterol mi vyskakoval, ľadvinové hodnoty boli vyššie a bola nízka hladina železa.

A moje výsledky z preventívnej prehliadky teraz? Krvný obraz vynikajúci, tlak - vynikajúci . Úplná spokojnosť, tuky odchádzajú a ja s a cítim výborne.

A zaujímavé je že nemám chuť na sladké. Predtým som musela čokoládu a teraz mi stačí aj váš čokoládový koktail. Okolie ma chváli a mne to dodáva viac sebavedomia. Veľmi vám ďakujem."

*Všetky výsledky sú príkladom vybraných klientov - každé telo je iné a preto negarantujem konkrétny výsledok. 

Nechajte sa viesť, upravte jedálniček a sledujte, čo sa bude diať !

Volám sa Monika Erényi a pomáham ľuďom zdravo schudnúť jednoduchou úpravou stravovania aj za pomoci zdravých náhrad jedla, či kvalitných doplnkov.

Mám za sebou mnoho školení od odborníkov na výživu a lekárov na Slovensku, či v zahraničí. Dôležitá je však prax, výsledky a spokojnosť klientov, ktorí sa na seba začínajú pozerať do zrkadla zas s radosťou.  

No bola doba, kedy som aj ja ako mladý človek potrebovala zmenu. Tiež som si prešla úpravou stravovania, začala som do tela dodávať kvalitnú výživu, viac vody a zlepšila som si tak postavu aj zdravie.

Dnes som už mamina, ktorá vie aj to, čo sa deje s postavou počas tehotenstva a čo je to po pôrode, a tak z vlastných skúseností radím aj mamičkám, ako bezpečne chudnúť a to aj pri kojení a časovej vyťaženosti.

Prečo som pripravila program

21 dní pre krajšie telo?

Pretože viem, že ľudia sa môžu lepšie cítiť a byť spokojnejší pri pohľade do zrkadla a stačí tak málo. Potrebujú len vedieť ako na to správne - jednoduchý NÁVOD A VEDENIE. 

Ak chcete niečo dosiahnuť v akejkoľvek oblasti, máte vždy DVE možnosti. Skúšať to na vlastnú päsť - postupne si hľadať informácie, možnosti a testovať metódou pokus omyl ALEBO sa necháte viesť od niekoho, kto túto cestu už má za sebou. Od niekoho so skúsenosťami, kto Vás povedie k tomu Vášmu cieľu skratkou.

Uvedomujem si, že dnes je doba, kedy nikto na nič nemá čas. Ľudia nestíhajú jesť, chystať si viac zdravých jedál denne, pri každej otázke či probléme chodiť niekde na osobné konzultácie a neustále riešiť, čo bude asi tak vhodné dnes pripraviť. Na vstupných konzultáciách presne vidím, ako vyzerá bežný jedálniček dnes a že ak sa aj človek snaží žiť zdravšie, stále to nieje ono a niečo tomu chýba.

Ale čo ak Vám poviem, že v programe 21 dní pre krajšie telo mám pre Vás presný systém jednoduchého zdravého stravovania, s ktorým budete chudnúť, lepšie sa cítiť a dokonca ho celý viete absolvovať AJ Z POHODLIA DOMOVA?

Režim Vám maximálne uľahčím a zefektívnim hlavne jednoduchými rýchlymi raňajkami a večerami formou kvalitného nutričného koktejlu, ktorý je svetová jednotka v regulácii váhy. Jediné čo potrebujete, je chcieť zmenu a dodržiavať odporučený jedálniček. 

 • Šetrite čas, peniaze a vyhnite sa metóde pokus-omyl
  Už žiadne "zaručené rýchle" tipy a diéty na chudnutie z internetu a časopisov, ktoré so zdravým stravovaním a úpravou metabolizmu často nemajú nič spoločné. Dostanete konkrétny návod a overený systém, ktorý funguje - stačí ho dodržiavať.
 • Využite výhodu konkrétneho jedálnička s receptami
  Viete čo jesť, čo nakúpiť aj ako si to pripraviť. Jednoducho si začnete vytvárať nový návyk stravovania bez stresov z toho, či budete chudnúť zdravo úpravou metabolizmu.
 • Budete nie len lepšie vyzerať, ale sa tak aj cítiť
  Zdravé chudnutie nie je len o znížení kalórií, ale aj o tom, čo v tých kalóriách telu dáte. Vďaka tomuto stravovaniu budete mať aj viac energie, budete sa cítiť ľahšie a lepšie.
 • Získate osobný prístup a podporu
  Ešte pred začiatkom programu si prejdeme online alebo osobnú vstupnú konzultáciu, aby som o Vás niečo vedela a ani v priebehu programu v tom nebudete sami. Máte moju plnú podporu a možnosť konzultovať čokoľvek počas celej doby spolupráce, takže sa na mňa môžete kedykoľvek obrátiť.

Predstavte si, že sa pozeráte do zrkadla a usmievate sa. S radosťou si skúšate nové oblečenie a neviete si vybrať, pretože všetko na Vás vyzerá zrazu akosi lepšie. Už sa tešíte na leto a krásne nové plavky, ktoré si vyberiete.

Máte viac energie, nemáte už také chute na sladké a aj po schodoch výjdete s väčšou ľahkosťou a cítite sa celkovo tak mladšie.

Skvelé že? A najlepšie je, že to nemusí byť len predstava, ale realita už o pár týždňov.

Blažej za 2 mesiace v programe zhodil 40cm

"S programom som nad mieru spokojný, som rád že sa mi podarilo toľko schudnúť. Aj s vašim milým prístupom som veľmi spokojný. Ste veľmi milí ľudia a to si nesmierne vážim. Bez vás by som to nebol dokázal, je to náš spoločný výsledok.

Cítim sa náramne dobre a prajem každému ten dobrý pocit. A moje odporúčanie - nech ide do toho viac ľudí, nech sa neboja, robia to pre seba, pre svoje zdravie a budú mať z toho dobrý pocit. Ja mám velikánsku radosť."

*Všetky výsledky sú príkladom vybraných klientov - každé telo je iné a preto negarantujem konkrétny výsledok. 


ZAPOJTE SA AJ VY A NAŠTARTUJTE SVOJE NOVÉ JA !

Ak viete o čom je program a poznáte podmienky účasti, môžete  sa rovno zapojiť kliknutím na tlačidlo CHCEM SA ZÚČASTNIŤ, začíname 3. 5. 2018. AK NIE, ČÍTAJTE ĎALEJ.

AKO VYZERÁ STRAVOVANIE V PROGRAME 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO?

Základom stravovania počas týchto 21 dní je jedálniček zameraný na zníženie príjmu tukov alebo sacharidov. Zároveň v ňom dávam dôraz na dostatočný príjem vitamínov, minerálov, vlákniny ale aj bielkovín. A to je základ úspechu.

Je dokázané, že zníženie príjmu tukov alebo sacharidov vedie k väčšiemu úbytku telesného tuku a preto je to skvelý štart pri chudnutí. Môžete si vybrať, ktorý typ výzvy Vám bude viac vyhovovať. 

Stravovací režim pozostáva z vyvážených raňajok a večerí, formou nutričného nízkokalorického koktejlu, ktorý je plnohodnotnou náhradou bežnej stravy a veľkou výhodou okrem chuti je to, že ho viete pripraviť aj za minútku, takže šetrí čas

Ďalej dostanete konkrétne tipy na jednoduché desiaty, vzorové recepty na obedy a olovranty a tiež zoznam hlavných potravín, ktoré z jedálnička na 21 dní vyškrtnete alebo výrazne obmedzíte.

SUPER, CHCEM ÍSŤ DO TOHO, ČO TO BUDE STÁŤ?

Jediné, čo si platíte je to, čo zjete :

 • NUTRIČNÝ KOKTEJL - základná súčasť stravovania, ktorá sa objednáva u mňa (v 21 dennom programe bude slúžiť ako zdravé nízkokalorické a rýchlopripraviteľné raňajky a večere) a jeho cena je

 4 3 , 6 0 € 

 • DOPLNKY, ak sa na nich po konzultácii dohodneme (nie sú podmienka ale určite výhoda)
 • KLASICKÉ POTRAVINY z obchodu, z ktorých si budete pripravovať obedy a olovranty podľa receptov

VŠETKO OSTATNÉ MÁTE V RÁMCI PROGRAMU ZDARMA

 • INDIVIDUÁLNU VSTUPNÚ KONZULTÁCIU (online alebo osobne v Košiciach)
 • JEDÁLNIČEK S RECEPTAMI
 • MOJA OSOBNÁ PODPORA - som Vám k dispozícii počas celej doby spolupráce. Roky mojich skúseností  môžete teraz využiť vo svoj prospech a vyťažiť z toho pre seba maximum.

PREČO SI ZA TO NEPÝTAM NIČ NAVIAC?

Viem, že za tým, čo dnes viem sú roky skúseností a aj vzdelávania, ktoré som si platila. Aj že pripraviť tento program a všetko okolo neho ma stálo veľa hodín (často nočnej práce) popri mojom drobcovi. No mojim cieľom je, aby tento program bol čo najdostupnejší pre všetkých ľudí, ktorí chcú zmenu a sú ochotní na sebe pracovať.

Tak veľa ľudí je v dnešnej dobe nespokojných, rieši chudnutie, či zdravie a bohužiaľ nie každý si môže dovoliť investovať do toho veľa peňazí. Preto som minimálny členský program pripravila tak, aby bol dostupný naozaj pre každého a napriek tomu ste videli a cítili výsledok už za 21 dní.

MÁM PRE VÁS DOKONCA EŠTE BONUS NAVIAC

21 DENNÝ PLÁNOVAČ

 • miesto na plánovanie svojho jedálnička či nákupov na každý týždeň,
 • motivačné citáty,
 • návod ako tento plánovač využiť na maximum,
 • prečo je to skvelá pomôcka ak s ním správne pracujete,
 • pomocné úlohy na vypracovanie pre ešte lepšie smerovanie k vášmu cieľu.

Tento bonus je len v rámci tohto programu a nie je možné ho inak získať.

+ PRE KOŠICE AJ OSOBNÉ SLUŽBY ZDARMA

1x TÝŽDENNE CVIČENIE

Vždy vo štvrtok o 17,30 sa stretávame v telocvični v centre mesta a cvičíme spolu TABATU, ktorá je pre našich klientov ZDARMA. Každý cvičí podľa svojich možností, schopností a postupne si zlepšuje kondíciu.

Náš FitClub sa nesie v priateľskej a podporujúcej atmosfére a ak ste mamička a nemáte kde dať svoje ratolesti, na cvičenie môžete prísť pokojne aj s deťmi. Na cvičení ich je vždy zopár, vrátane môjho drobca :).

PRÍSTROJOVÁ ANALÝZA

Na osobnej konzultácii budete mať ZDARMA prístrojovú analýzu tela. Budete tak presne vedieť na čom ste a na pravidelných kontrolách uvidíte, ako postupujete.

Zistíte stav Vášho tela (svaly, tuky, voda, metabolický vek...) a budeme tak presne vedieť, koľko ste schudli práve z tuku. Tieto analýzy robíme klientom z Košíc vždy pravidelne na kontrolu správneho chudnutia a úpravy metabolizmu.

A AK BY VÁM NIEČO NEVYHOVOVALO?

Pokiaľ si poviete, že Vám koktejl, či čokoľvek z nutričného programu, na ktorom sa dohodneme nevyhovuje, či nechutí, môžete ma kedykoľvek do 30 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí. To znie fér, že? 

ĎALŠIE VÝSLEDKY Z PROGRAMU 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO

Martina - mamička 3 detí na materskej, 33 rokov

Martinu trápilo hlavne väčšie bruško. Počas 21 dní schudla 3,5kg, 17cm po obvodoch (z čoho 8cm bolo len brucho) a bola menej unavená. A čo na to povedala?

"Už pred programom som začala cvičiť 3 týždne, ale keďže strava bola aká bola, tak nič zo mňa nešlo dole. Úprava stravy robí naozaj veľa. A únava už tiež nieje ako bývala, je to oveľa lepšie." 

S Martinou sme celý čas v kontakte len cez internet, keďže nie je z Košíc. Popri úprave stravy a starostlivosti o deti a domácnosť cvičila 3x týždenne Crossfit.

Juraj - živnostník, 46 rokov

Juraj sa v programe naučil inak stravovať a začal cvičiť. Po 21 dňoch (na druhej foto) neprestal, lebo vedel, že jeho výsledok chce trochu viac času. Posledná fotka je po 3 mesiacoch od prvého stretnutia. 

Váha 105,1 → 96kg, tuky 26,1 → 20,7%, metabolický vek 53 → 36rokov. Cíti sa lepšie, má lepšiu kondíciu, nebolia ho kĺby, nie je zadýchaný.

Lucka je mamina 2 detí na materskej

A aj takto to môže vyzerať, ak to jednou výzvou nekončí. Toto je výsledok Lucky celkovo za 5 mesiacov, počas ktorých si prešla 3 x 21 denným programom a medzitým fungovala odporučeným stravovaním. Celkovo schudla 12,1kg a 28cm. Prvá fotka je na začiatku, druhá po prvom kole a posledná aktuálna po 3. kole.

"Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné. Naučili ste ma konečne pravidelne jesť, prijímať dostatok tekutín, zlepšilo sa mi trávenie, vôbec ma nenadúva. Mám stále viac a viac energie, už ma neprenasleduje ani poobedňajšia únava, žiadna bolesť chrbtice. Cítim sa lepšie ako keď som mala 15 rokov.

Ja, manžel aj moje detičky milujeme jedlo v pohári, s ktorým deň začíname a aj končíme. Radi chodíme aj cvičiť do vášho FitClubu. Detičky si beriem so sebou a to je pre mňa veľké plus, pretože nemusím riešiť babysitting a môžem byť s nimi aj keď cvičím. Veľký význam pre mňa majú aj kontrolné merania, pretože vždy viem že všetko ide ako má. Za mňa VEĽKÉ ĎAKUJEM za všetkoo a že som konečne sama so sebou spokojná ."

*Všetky výsledky sú príkladom vybraných klientov - každé telo je iné a preto negarantujem konkrétny výsledok. 

PRIDAJTE SA AJ VY PRE VLASTNÝ VÝSLEDOK

NEVÁHAJTE A PRIHLÁSTE SA DO PROGRAMU 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO HNEĎ TERAZ.

Všetci členovia začínajú a končia naraz. Ak nestihnete najbližšie kolo, na ďalšie si budete musieť počkať. 

Neodkladajte svoj sen na neskôr, nabudúce alebo keď raz bude vhodná doba,  pretože neskôr často znamená NIKDY. Tak nepremeškajte svoju príležitosť,  

PRIHLÁSTE SA A POĎTE ZMENIŤ SVOJE TELO 😉 .

Najneskôr do piatka 27. 4. 2018 do polnoci potrebujem mať uzavreté všetky konzultácie, ktoré budem vybavovať priebežne podľa poradia (online konzultácie výnimočne po dohode najneskôr do nedele 29.4.) . Preto odporúčam nenechávať si nahlasovanie na poslednú chvíľu a sledovať mailovú schránku, pretože hneď po nahlásení Vám príde mail s ďalšími inštrukciami. LETO SA BLÍŽI :), tak poďme do toho .

KEDY VLASTNE ZAČÍNAME ?

Začiatok programu je 3. 5. 2018. Prihlášky však uzatváram už 25. 4. 2018, pretože je potom potrebné absolvovať vstupnú konzultáciu najneskôr do 27. 4. 2018. Po zaslaní receptov si totiž ešte potrebujete pripraviť chladničku a špajzu správnymi potravinami + Vám musí domov doraziť koktejl alebo dohodnutý program.

Čo Vás ešte môže zaujímať

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa pýtať na monika@spolutodame.sk .

Čo ak mi nebudú vyhovovať všetky recepty?

Nie je to žiadny problém. Recepty, ktoré Vám vyhovujú, si viete za tie 3 týždne pripraviť aj viac krát, Prípadne sa opýtať na inú alternatívu. Občas pridávam nejaký vhodný recept aj priebežne do facebook skupiny.

Čo ak kojím alebo mám nejaký zdravotný problém?

Nejedná sa o žiadny prísny beztukový ani bezsacharidový režim ani o hladovku, ale o pravidelné stravovanie so zníženým príjmom tukov alebo sacharidov, takže v tom nevidím problém. Samozrejme ak máte nejaký zdravotný problém, neváhajte sa ma na to konkrétne opýtať hneď na začiatku. A ku kojeniu - sama som pri zabiehaní programu 2 týždne testovala toto stravovanie popri kojení a výzvu už absolvovalo viacero kojacich mamičiek bez problémov. Skôr vidím toto stravovanie ako výhodu, práve pre zvýšenie výživy tela aj vďaka nutričnému koktejlu, ktorý som osobne používala celé tehotenstvo aj skoro 2,5 roka pri kojení.

Čo ak sa stravujem na obed v práci?

Všetko sa dá prispôsobiť, keď sa chce. Obedy si tých 21 dní viete výnimočne nosiť vlastné alebo si vybrať nízkotučnú alebo nízkosacharidovú verziu (podľa typu výzvy). Stačí to spomenúť v konzultácii a niečo vymyslíme. Poradím, aké jedlá si vyberať, alebo vymyslíme nejakú alternatívu :).

Čo bude po skončení 21 dennej výzvy?

Ak bude z Vašej strany záujem, pokračujeme v spolupráci a naučím Vás, aký režim je vhodný na pokračovanie podľa Vašich potrieb a cieľov a čo robiť pre udržanie dosiahnutej hmotnosti a postavy, prípadne pre ďalšie chudnutie. Mojim cieľom je dosiahnuť, aby sa klient naučil postupne sám zhodnotiť, čo je a nie je vhodné a aby si vedel pripraviť vhodný jedálniček sám, preto pripravujem aj špeciálne sekcie pre klientov online do budúcna zdarma.

Zvyknem jesť klasické raňajky ako chlebík alebo vločky a podobne. Bude mi koktejl na raňajky a večere stačiť?

Z vlastných skúseností aj zo skúseností klientov Vám hovorím - áno. Koktejl je plnohodnotné vyvážené jedlo obsahujúce aj sacharidy aj proteíny aj vhodný pomer tukov + vláknina, vitamíny a minerály. Výnimočne pár dní trvá, kým si telo môže zvykať na zmenu - hlavne ak ste jedli veľmi nepravidelne, či väčšie množstvá, no po pár dňoch sa to upraví. Väčšina klientov s tým nemá problém od začiatku vôbec. A ak by niečo, stále platí 30 denná garancia vrátenia peňazí...

O aký koktejl sa jedná?

Viac o odporúčanom nutričnom koktejly píšem na záver v mojom e-booku, ktorý Vám každopádne odporúčam prečítať celý :). Nájdete ho zdarma na stiahnutie tu >> https://www.spolutodame.sk/e-book-zdarma/

Musím počas výzvy aj nejak špeciálne cvičiť?

Cvičenie určite vrámci programu odporúčam aspoň 2-3x týždenne (akékoľvek či už vo Vašom okolí alebo doma), prípadne krátke ale intenzívne cvičenie každý deň. Viem Vám na to odporučiť aj vhodné mobilné aplikácie, ktoré Vás povedú a ak ste z Košíc alebo okolia, 1x týždenne si môžete prísť zacvičiť aj s nami :). Ak Vám to zdravotný stav neumožňuje, cvičiť samozrejme nemusíte - prípadne len to, čo máte povolené.

UŽ VIETE VŠETKO ČO POTREBUJETE?

Pridajte sa k absolventom predošlých kôl a dosiahnite svoj cieľ rýchlejšie a efektívne. Zbavte sa nadbytočných tukov a pozerajte sa na seba do zrkadla s obdivom 🙂. Tento program je ideálny na naštartovanie výsledku, na ktorom vieme pracovať spolu aj naďalej, ako napríklad s Ľubicou, ktorá schudla už 30kg.

 

TAK ČO, IDEME DO TOHO?  

Prihláste sa a môžeme spolu začať pracovať aj na Vašom výsledku.