Chcete sa cítiť a vyzerať lepšie?

Potrebovali by ste vedenie a podporu, aby ste konečne dosiahli svoj cieľ?

Radi si stravovanie zjednodušujete, no chcete to robiť zdravo?

Naďa za 3 mesiace v programe zhodila 56cm

"Vau vau vau . Monika paráda parádna . Ja som strašne rada že som vás stretla . Keď som začínala, cholesterol mi vyskakoval, ľadvinové hodnoty boli vyššie a bola nízka hladina železa.

A moje výsledky z preventívnej prehliadky teraz? Krvný obraz vynikajúci, tlak - vynikajúci . Úplná spokojnosť, tuky odchádzajú a ja s a cítim výborne.

A zaujímavé je že nemám chuť na sladké. Predtým som musela čokoládu a teraz mi stačí aj váš čokoládový koktail. Okolie ma chváli a mne to dodáva viac sebavedomia. Veľmi vám ďakujem."

*Všetky výsledky sú príkladom vybraných klientov - každé telo je iné a preto negarantujem konkrétny výsledok. 

 • ukážem vám aké JEDNODUCHÉ ZMENY stačí urobiť, aby vaše telo začalo RÝCHLEJŠIE SPAĽOVAŤ NADBYTOČNÉ TUKY a aby ste si konečne naštartovali metabolizmus,
 • dostanete PRESNÝ NÁVOD s konkrétnym jedálničkom, ktorý obsahuje PO NOVOM AŽ 69 TIPOV NA RECEPTY ZDRAVÝCH VHODNÝCH JEDÁL,
 • ŽIADNE HLADOVKY, ale pravidelná vyvážená strava - BUDETE SA LEPŠIE CÍTIŤ A ZAČNETE MAŤ VIAC ENERGIE.

Nechajte sa viesť, upraviť si jedálniček a sledujte, čo sa bude diať !

Volám sa Monika Erényi a pomáham ľuďom zdravo schudnúť a udržiavať si váhu jednoduchou úpravou stravovania aj za pomoci zdravých vyvážených koktejlov, či kvalitných doplnkov.

Mám za sebou mnoho školení od odborníkov na výživu a lekárov na Slovensku, či v zahraničí. No bola doba, kedy som aj ja ako mladý človek potrebovala zmenu. Na strednej som pribrala 8 kíl a mala som problémy okrem iného aj s nízkym tlakom (točila sa mi hlava, aj som odpadla) a sama som si prešla úpravou stravovania. Začala som do tela dodávať kvalitnú výživu, viac vody a zlepšila som si tak postavu (8 kíl šlo dole za mesiac a pol) aj zdravie.

Dnes som už mamina a vyskúšala som si aj to, čo sa deje s postavou počas tehotenstva a po pôrode... Preto dnes radím aj mamičkám, ako bezpečne a zdravo schudnúť aj pri kojení a klasickej časovej vyťaženosti.

Pripravila som pre vás

ONLINE PROGRAM 21 dní pre krajšie telo

Viem, že ľudia sa môžu lepšie cítiť, byť so sebou spokojnejší a stačí tak málo. Potrebujú len vedieť ako na to - jednoduchý NÁVOD A VEDENIE. 

Preto mám pre vás presný systém, s ktorým budete chudnúť, lepšie sa cítiť a nemusíte pri tom stráviť pol dňa v kuchyni ani vo fitku (aj keď cvičenie je skvelá vec a určite ho odporúčam), a dokonca ho celý viete absolvovať AJ Z POHODLIA DOMOVA odkiaľkoľvek.

ĽAHŠIE TO UŽ SNÁĎ NEMÔŽE BYŤ 🙂.  Okrem tipov na množstvo jednoduchých receptov, sú súčasťou môjho jedálnička jednoduché rýchle raňajky a večere formou kvalitného nutričného koktejlu, ktorý je celosvetovo jednotkou v podpore regulácie váhyJediné čo potrebujete, je CHCIEŤ ZMENU (ktorú asi chcete, keďže ste tu), PRIHLÁSIŤ SA (nižšie nájdete formulár) a DODRŽIAVAŤ STRAVOVANIE, na ktorom sa spolu dohodneme. 

 • Šetrite čas, peniaze a vyhnite sa metóde pokus-omyl
  Žiadne "zaručené rýchle" tipy a diéty, ani "zázračné" tabletky na chudnutie. Dostanete overený systém stravovania, ktorý funguje - stačí ho dodržiavať.
 • Využite výhodu jednoduchého jedálnička s receptami
  Viete čo jesť, čo nakúpiť aj ako si to pripraviť. Jednoducho si začnete vytvárať nový návyk stravovania.
 • Budete nie len lepšie vyzerať, ale sa tak aj cítiť
  Zdravé chudnutie nie je len o znížení kalórií, ale aj o tom, čo v tých kalóriách telu dáte. Vďaka tomuto stravovaniu budete mať aj viac energie, budete sa cítiť ľahšie a lepšie.
 • Získate osobný prístup a podporu
  Pred spustením si prejdeme online alebo osobne vstupnú konzultáciu a počas celej doby spolupráce máte naďalej moju plnú podporu a možnosť konzultovať čokoľvek, takže sa na mňa môžete kedykoľvek obrátiť.

Predstavte si, že sa pozeráte do zrkadla a usmievate sa. S radosťou si skúšate nové oblečenie a všetko na Vás vyzerá zrazu akosi lepšie. Už sa tešíte na leto a krásne nové plavky, ktoré si vyberiete.

Máte viac energie, nemáte už také chute na sladké a aj po schodoch výjdete s väčšou ľahkosťou a cítite sa celkovo ľahšie a mladšie.

Skvelá predstava? Tak neváhajte a premeňme ju spolu postupne na realitu.

Blažej za 2 mesiace v programe zhodil 40cm

"S programom som nad mieru spokojný, som rád že sa mi podarilo toľko schudnúť. Aj s vašim milým prístupom som veľmi spokojný. Ste veľmi milí ľudia a to si nesmierne vážim. Bez vás by som to nebol dokázal, je to náš spoločný výsledok.

Cítim sa náramne dobre a prajem každému ten dobrý pocit. A moje odporúčanie - nech ide do toho viac ľudí, nech sa neboja, robia to pre seba, pre svoje zdravie a budú mať z toho dobrý pocit. Ja mám velikánsku radosť."

*Všetky výsledky sú príkladom vybraných klientov - každé telo je iné a preto negarantujem konkrétny výsledok. 

AKO VYZERÁ STRAVOVANIE

V PROGRAME?

Základom je jedálniček zameraný na zníženie tukov (prípadne sacharidov) v strave. Zároveň v ňom dávam dôraz na dostatočný príjem vitamínov, minerálov, vlákniny ale aj bielkovín. Je dokázané, že zníženie príjmu tukov vedie k väčšiemu úbytku telesného tuku a preto je to skvelý štart pri chudnutí. 

Stravovací režim pozostáva z vyvážených raňajok a večerí, formou nutričného nízkokalorického koktejlu, ktorý je plnohodnotným jedlom. Jeho veľkou výhodou okrem chuti je to, že ho viete pripraviť v základnom recepte do minútky, takže šetrí čas

Ďalej dostanete konkrétne tipy na jednoduché desiaty, vzorové recepty na obedy a olovranty (celkovo až 69 receptov) a tiež zoznam hlavných potravín, ktoré z jedálnička na 21 dní úplne vyškrtnete alebo výrazne obmedzíte.

ČO TENTO PROGRAM BUDE STÁŤ?

Platíte len to, čo zjete :

 • NUTRIČNÝ KOKTEJL - základná súčasť stravovacieho programu (objednáva sa u mňa po vzájomnej dohode na vstupnej konzultácii), ktorá v 21 dennom programe slúži ako zdravé nízkokalorické a rýchle raňajky a večere a jeho cena je  

  4 3 , 6 0 € 

 • DOPLNKY, na ktorých sa na konzultácii dohodneme (nie sú podmienka ale výhoda)
 • KLASICKÉ POTRAVINY z obchodu, z ktorých si budete pripravovať obedy a olovranty podľa receptov

NEPLATÍM ZA SLUŽBY ANI JEDÁLNIČEK?

Nie, neplatíte ani za konzultáciu, ani jedálniček, ani osobnú či online podporu.

Mojim cieľom je, aby tento program bol čo najdostupnejší pre všetkých ľudí, ktorí chcú zmenu a sú ochotní na sebe pracovať. Tak veľa ľudí je v dnešnej dobe nespokojných, riešia svoju váhu, či zdravie ale na vlastnú päsť podľa časopisov a zaručených diét na internete, čím si môžu ešte viac metabolizmus spomaliť.

Preto som minimálny členský program pripravila tak, aby bol dostupný naozaj pre každého a napriek tomu ste to zvládli a videli aj cítili výsledok už za 21 dní. Investujte do svojho tela a zdravia v podobe kvalitnejšej stravy či doplnkov a nemusíte riešiť žiadne príplatky za konzultácie, či iné služby naviac.

MÁM PRE VÁS DOKONCA EŠTE BONUS - PLÁNOVAČ

 • plánovanie svojho jedálnička či nákupov na každý týždeň,
 • motivačné citáty,
 • návod ako ho využiť na maximum,
 • skvelá pomôcka ak s ním správne pracujete,
 • pomocné úlohy na vypracovanie pre ešte lepšie smerovanie k vášmu cieľu.

Tento bonus je len v rámci tohto programu a nie je možné ho inak získať.

+ PRE KOŠICE AJ PRÍSTROJOVÁ ANALÝZA A CVIČENIE NAVIAC

+ ŠPECIÁLNA SÚŤAŽ

LEN V TOMTO KOLE MÔŽETE VYHRAŤ AKO BONUS AJ KNIHU FIT RECEPTY 1,

ktoré do súťaže venuje priamo Lucka Wagner - autorka fit Receptov ;). Stačí si prejsť 21 denným programom až do konca, pochváliť sa mi svojim výsledkom a pokrokom a súťažíte.

ZAPOJTE SA AJ VY A NAŠTARTUJTE SVOJE NOVÉ JA !

ĎALŠIE VÝSLEDKY Z PROGRAMU 21 DNÍ PRE KRAJŠIE TELO

Martina - mamička 3 detí na materskej, 33 rokov

Martinu trápilo hlavne väčšie bruško. Počas 21 dní schudla 3,5kg, 17cm po obvodoch (z čoho 8cm bolo len brucho) a bola menej unavená. A čo na to povedala?

"Už pred programom som začala cvičiť 3 týždne, ale keďže strava bola aká bola, tak nič zo mňa nešlo dole. Úprava stravy robí naozaj veľa. A únava už tiež nieje ako bývala, je to oveľa lepšie." 

S Martinou sme celý čas v kontakte len cez internet, keďže nie je z Košíc. Popri úprave stravy a starostlivosti o deti a domácnosť cvičila 3x týždenne Crossfit.

Juraj - živnostník, 46 rokov

Juraj sa v programe naučil inak stravovať a začal cvičiť. Po 21 dňoch (na druhej foto) neprestal, lebo vedel, že jeho výsledok chce trochu viac času. Posledná fotka je po 3 mesiacoch od prvého stretnutia. 

Váha 105,1 → 96kg, tuky 26,1 → 20,7%, metabolický vek 53 → 36rokov. Cíti sa lepšie, má lepšiu kondíciu, nebolia ho kĺby, nie je zadýchaný.

Lucka je mamina 2 detí na materskej

A aj takto to môže vyzerať, ak to jednou výzvou nekončí. Toto je výsledok Lucky celkovo za 5 mesiacov, počas ktorých si prešla 3 x 21 denným programom a medzitým fungovala odporučeným stravovaním. Celkovo schudla 12,1kg a 28cm. Prvá fotka je na začiatku, druhá po prvom kole a posledná aktuálna po 3. kole.

"Nikdy som nebola štíhla a diéty sa mi vypomstili jojo efektom. Teraz je to však iné. Naučili ste ma konečne pravidelne jesť, prijímať dostatok tekutín, zlepšilo sa mi trávenie, vôbec ma nenadúva. Mám stále viac a viac energie, už ma neprenasleduje ani poobedňajšia únava, žiadna bolesť chrbtice. Cítim sa lepšie ako keď som mala 15 rokov.

Ja, manžel aj moje detičky milujeme jedlo v pohári, s ktorým deň začíname a aj končíme. Radi chodíme aj cvičiť do vášho FitClubu. Detičky si beriem so sebou a to je pre mňa veľké plus, pretože nemusím riešiť babysitting a môžem byť s nimi aj keď cvičím. Veľký význam pre mňa majú aj kontrolné merania, pretože vždy viem že všetko ide ako má. Za mňa VEĽKÉ ĎAKUJEM za všetkoo a že som konečne sama so sebou spokojná ."

*Všetky výsledky sú príkladom vybraných klientov - každé telo je iné a preto negarantujem konkrétny výsledok. 

A AK BY VÁM NIEČO NEVYHOVOVALO?

Pokiaľ si poviete, že Vám koktejl, či čokoľvek z nutričného programu, na ktorom sa dohodneme nevyhovuje, či nechutí, môžete ma kedykoľvek do 30 dní od zakúpenia požiadať o vrátenie peňazí. 

TO ZNIE FÉR ŽE?

PRIDAJTE SA AJ VY PRE VLASTNÝ VÝSLEDOK

PRIHLÁSTE  SA  HNEĎ TERAZ

Všetci členovia začínajú a končia naraz. Ak nestihnete najbližšie kolo, na ďalšie si budete musieť počkať (až v septembri). PRIHLÁSTE SA A POĎTE ZMENIŤ SVOJE TELO TERAZ .

Neodkladajte svoj sen na neskôr, nabudúce alebo keď raz bude vhodná doba,  pretože neskôr často znamená NIKDY. Tak nepremeškajte svoju príležitosť.

Najneskôr do stredy 25. 7. 2018 do polnoci potrebujem mať uzavreté všetky konzultácie, ktoré budem vybavovať priebežne podľa poradia. Preto odporúčam nenechávať si nahlasovanie na poslednú chvíľu a sledovať mailovú schránku, pretože hneď po nahlásení Vám príde mail s ďalšími inštrukciami. 

KEDY VLASTNE ZAČÍNAME ?

Začiatok programu je pondelok 30. 7. 2018. Prihlášky však uzatváram už 23. 7. 2018, pretože je potom potrebné absolvovať vstupnú konzultáciu najneskôr do 25. 7. 2018. Po zaslaní receptov si totiž ešte potrebujete pripraviť chladničku a špajzu správnymi potravinami + Vám musí domov doraziť koktejl alebo dohodnutý program.

Čo vás ešte môže zaujímať

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, neváhajte sa pýtať na monika@spolutodame.sk .

Čo ak mi nebudú vyhovovať všetky recepty?

Nie je to žiadny problém. Recepty, ktoré vám vyhovujú, si viete za tie 3 týždne pripraviť aj viac krát, Prípadne sa opýtať na inú alternatívu. Občas pridávam nejaký vhodný recept aj priebežne do facebook skupiny.

Čo ak kojím alebo mám nejaký zdravotný problém?

Nejedná sa o žiadny prísny beztukový ani bezsacharidový režim ani o hladovku, ale o pravidelné stravovanie so zníženým príjmom tukov alebo sacharidov, takže v tom nevidím problém. Samozrejme ak máte nejaký zdravotný problém, neváhajte sa ma na to konkrétne opýtať hneď na začiatku. A ku kojeniu - sama som pri zabiehaní programu 2 týždne testovala toto stravovanie popri kojení a výzvu už absolvovalo viacero kojacich mamičiek bez problémov. Skôr vidím toto stravovanie ako výhodu, práve pre zvýšenie výživy tela aj vďaka nutričnému koktejlu, ktorý som osobne používala celé tehotenstvo aj skoro 2,5 roka pri kojení.

Čo ak sa stravujem na obed v práci?

Všetko sa dá prispôsobiť, keď sa chce. Obedy si tých 21 dní viete výnimočne nosiť vlastné alebo si vybrať nízkotučnú verziu z jedál v práci (čo až tak neodporúčam). Stačí to spomenúť v konzultácii a niečo vymyslíme. Poradím, aké jedlá si vyberať, alebo vymyslíme nejakú alternatívu :).

Čo bude po skončení 21 dennej výzvy?

Ak bude z vašej strany záujem, pokračujeme v spolupráci a naučím vás, aký režim je vhodný na pokračovanie podľa vašich potrieb a cieľov a čo robiť pre udržanie dosiahnutej hmotnosti a postavy, prípadne pre ďalšie chudnutie. Mojim cieľom je dosiahnuť, aby sa klient naučil postupne sám zhodnotiť, čo je a nie je vhodné a aby si vedel pripraviť vhodný jedálniček sám, preto pripravujem aj špeciálne sekcie pre klientov online do budúcna zdarma.

Zvyknem jesť klasické raňajky ako chlebík alebo vločky a podobne. Bude mi koktejl na raňajky a večere stačiť?

Z vlastných skúseností aj zo skúseností klientov vám hovorím - áno. Koktejl je plnohodnotné vyvážené jedlo obsahujúce aj sacharidy aj proteíny aj vhodný pomer tukov + vláknina, vitamíny a minerály. Výnimočne pár dní trvá, kým si telo môže zvykať na zmenu - hlavne ak ste jedli veľmi nepravidelne, či väčšie množstvá, no po pár dňoch sa to upraví. Väčšina klientov s tým nemá problém od začiatku vôbec. A ak by niečo, stále platí 30 denná garancia vrátenia peňazí...

O aký koktejl sa jedná?

Viac o odporúčanom nutričnom koktejly píšem na záver v mojom e-booku, ktorý vám každopádne odporúčam prečítať celý :). Nájdete ho zdarma na stiahnutie tu >> https://www.spolutodame.sk/e-book-zdarma/

Musím počas výzvy aj nejak špeciálne cvičiť?

Cvičenie určite vrámci programu odporúčam aspoň 2-3x týždenne (akékoľvek či už vo vašom okolí alebo doma), prípadne krátke ale intenzívne cvičenie každý deň. Viem vám na to odporučiť aj vhodné mobilné aplikácie, ktoré vás povedú a ak ste z Košíc alebo okolia, 1-2x týždenne si môžete prísť zacvičiť aj s nami :). Ak vám to zdravotný stav neumožňuje, cvičiť samozrejme nemusíte - prípadne len to, čo máte povolené.

UŽ VIETE VŠETKO ČO POTREBUJETE?

Pridajte sa k absolventom predošlých kôl a dosiahnite svoj cieľ rýchlejšie a efektívne. Zbavte sa nadbytočných tukov a pozerajte sa na seba do zrkadla s obdivom 🙂. Tento program je ideálny na naštartovanie výsledku, na ktorom vieme pracovať spolu aj naďalej, ako napríklad s Ľubicou, ktorá schudla už 30kg.

TAK ČO, IDEME DO TOHO?  

Prihláste sa a môžeme spolu začať pracovať aj na vašom výsledku.